מהפכה: התקן חכם, פרי פיתוח ישראלי חוסך דלק ברכב

נבדק והוכח במעבדת אוניברסיטת בן גוריון  לחצו כאן

הוסף פיד
X
כתובת הפיד    
הכנס כתובת URL מלאה כולל קידומת לדוגמא: http://www.yourrsswebsite.com/rssfeed
מקור הדף: http://www.tapuz.co.il/blog/rssBlog.asp?FolderName=entertainmet 

מהפכה

התקן חכם

שחוסך בדלק

נבדק והוכח

באונ' בן גוריון

עכשיו עם

התחייבות

אמיתית

לחיסכון

לחצו כאן

רוצה לקבל הודעה כשהדף מתעדכן? הזן מייל לקבלת התראה   קבל התראה       
X
לידיעתך,
שירות התראות לתוכן חדש, הוא הרבה יותר טוב מסתם הוספת דף למועדפים

ברגע שהתוכן בדף יתעדכן תקבל הודעה עם קישור לדף זה

הזן מייל כאן
      
לא תודה המשך להוספה למועדפים
כל מה שמבדר - תפוז בלוגים
Add To Favorite

25827

עונה שנייה של בלש אמיתי. תעלה ב - 22.6 ב - Yes Oh.

וולף הול. מיני סדרה בריטית תקופתית בת 6 פרקים של רשת  2 BBC. תעלה ב - 18.6 ב - Yes Oh וב - Yes Binge.

עונה שלישית של חניבעל. תעלה ב - 22.6 ב - Yes Oh וב - Yes VOD.

מישהו יודע את שמי. מיני סדרה של רשת BET בת 6 פרקים. תעלה ב - 24.6 ב - Yes Drama וב - Yes Binge.

סקורפיון (צוות עקרב בתרגום לעברית). סדרת דרמה של רשת CBS שעלתה בספטמבר האחרון, ואושרה לעונה שנייה. תעלה ב - 29.6 ב - Yes Action.

עונה שלישית של עוזרות בית נחושות. תעלה ב - 21.6 ב - Yes Drama.

עונה רביעית של אפיזודס. תעלה ב - 24.6 ב - Yes Oh.

עונה חמישית של Suits. תעלה ב - 30.6 ב - Yes Drama. 

עונה שישית של רוקי בלו. תעלה ב - 28.6 ב - Yes Action.

עונה שלישית של בתוך הבועה. תעלה ב - 30.6 ב - Yes Action.

עונה שביעית של רופא להשכיר. תעלה ב - 30.6 ב - Yes Drama.

עונה שלישית של היפה והחיה. תעלה ב - 15.6 ב - Yes...


.


החודש יסתיימו להם עונת הטלוויזיה האמריקאית ברשתות השידור הגדולות (ברודקאסט) ועושה רושם שזאת לא הייתה שנת עשייה טלוויזיונית מהמבריקים שהיו. אולי זה בגלל התחזקות של הכייבלז פרימיום, או אולי בשל העושר החדש של נטלפיקס ודומיו ואולי זה בגלל שתוצר הסופי של הרשתות הגדולות לא היו טובות במיוחד (וזה בלשון המעטה). הצופים כבר מזמן לא הולכים לפי לוחות השידורים הנקבעים מראש, זהו העולם הישן. עולם העתיד מציע שלל רחב ומלא בהיצא של תוכניות חדשות, סדרות חדשות ובכלל תוכן מהיר ופשוט שזועק תראו אותי, תראו אותי והוא ללא ספק משנה לשנה מגביר את נוכחותו מעלה, ומרשה לעצמו לצפות איך שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה.

הרשתות הגדולות יודעות זאת ובשלב הראשון לא ממש מתאימות את עצמן למציאות החדשה שנכפתה עליה. מה שברור הוא שהיא תצטרך לעשות חושבים, לחשב מסלול מחדש ולפנות לאפיקים חדשים ושונים, והעיקר שיצפו בהם. עד שזה יקרה, הנה האישורים והביטולים לרשתות הגדולות. ואל תדאגו, הפוסט על הסדרות החדשות של הרשתות תעלה בסוף אוגוסט השנה, כמו בכל שנה לקראת עונת הסתיו...למה מגיע לי עונש? מה עשיתי רע? מה כבר ביקשתי? עונת VIP עם ליהוק יותר ממוקד? יותר קולע? הקאסטינג של עונת ה - VIP השנייה של האח הגדול היא מיסתורין, בחיי שאני לא מבין, כבר עברו 6 שנים מאז דודי מליץ (זה בסדר, גם אני לא יודע מי זה) ניצח בעונה ההיא של מנחם בן ופנינה טורנה והנה הגיחה לה עונת VIP לשנת 2015. רק ש - VIP היא מונח שלא ממש מתאים לקאסט שנבחר. ועוד דיברו על מי? על מני נפתלי וז'אן כהן (הספר של שרה נתניהו) ובסוף מה קיבלנו? את מוטי גלעדי. נו באמת, ככה מתנקמים בנו? אני מבין שהמכנה המשותף בינו לבין משפחת נתניהו הוא חברות אמיצה, אבל זה מה שהצלחתם להביא בכל זאת? מישהו יצטרף לשלם על זה בחייו.

אני מבין שהפורמט של האח מוכר בארץ, נשחק ונוסה פעמים רבות בכדי שהמתמודדים הבאים בעתיד כבר מבינים את חוקי המשחק וגם יודעים מה מצפים מהם. עוד יותר מזה היא עונת ה - VIP, להם הרי יש מה להפסיד. להרוויח? פחות ופחות. הרי אנשי ה - VIP צריכים לתחזק את המניות שלהם בחוץ, להראות שהם חזקים מספיק בכדי להשתזף בעיניי המצלמות 24/7 בערוץ 26 או לחילופין...השחקן אריה אליאס, המוכר לרוב מסרטי הבורקס ששלטו לרוב בשנות ה - 70, הלך לעולמו היום בגיל 94. אליאס נולד בכורדיסטיאן העיראקית ועלה לישראל בשנת 1947, שיש לו כבר עבר באקדמיה לאמנויות יפות בפקולטה שבבגדד עיראק בשנת 1941. הוא ניסה בשנים שאחרי שעלה להתקבל למספר תיאטראות ישראליות (כמו הבימה, הקאמרי והאוהל) אך נכשל בכך מהסיבה שלטענתו המבטא הכבד והמזרחי דחה את התפקידים אותם רצה מצידם. למרות התפקיד שכן הצליח לקבל בשנת 1953 בתאטרון הקאמרי בהצגה בשם תעלולי נאסר א - דין.

אך אליאס הצליח להטביע את חותמו בטלוויזיה וקולנוע. סרט הראשון היה בשנת 1954 בשם אבן על כל מיל. ומאז השתתף בסרטים כמו: הילד מעבר לרחוב, עליזה מזרחי, מרגו שלי, השוטר אזולאי, אריאנה, נורית, קזבלן, צ'רלי וחצי, חגיגה בסנוקר, שרית, בדרנית בחצות, סוס עץ, בסדרת הילדים של החינוכית הילדים משכונת חיים, כביש ללא מוצא, סדרת הילדים הקלאסית של החינוכית בבית של פיסטוק, נורית 2, כאסח, המובטל בטיטו, סדרת הקומית מהאייטיז המסעדה הגדולה, אבא גנוב 2, סדרת הדרמה של ערוץ 1...אתמול הוכרזו המועמדויות לטקס מבקרי הטלוויזיה האמריקאית החמישית (או אם תרצו בחירת המבקרים האמריקאים בטלוויזיה). ללא ספק אחד הטקסים היותר מוצדקים, בלי קשר לטקסי האמי המאובנים והקשישים או לחילופין הגלובוס הזהב השנתי. טקס המבקרים נותן כל שנה הזדמנות לשמות חדשים, מדוייקים להפליא (לטעמי) ועושים סוג של תיקון ומהלומה לטקסי טלוויזיה שונים. במה הוא שונה? בכך שכאמור, הטקס נבחר על ידי מבקרי טלוויזיה ולא על ידי איגודים או תעשייה מעוגנת או מסודרת, כך שהיא מספיק חופשית בכדי להדיר שמות יותר צפויים ויותר מלהיבים ושזה שינוי מפתיע ומרענן.

הטקס עצמו תשודר ברשת A&E ב - 31.5 ואת רשימת הזוכים אני אעדכן בפוסט הזה.

אז הנה המועמדויות בקטגוריות השונות:

סדרת דרמה הטובה ביותר: הומלנד, האמריקנים, אימפריה, משחקי הכס, האישה הטובה, כתום זה השחור החדש וצדק פרטי.

שחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: פרדי היימור - בייטס מוטל, מתיו רייס - האמריקנים, טימותי אוליפנט - צדק פרטי, בוב אודנקירק - סמוך על סול, צ'רלי האנם - ילדי האנרכיה...* Yes אישרה עונה שנייה לפאודה. אין זה פלא, במיוחד שהסדרה הצליחה הרבה מעבר לציפיותיה.

* NOT אישרה עונה שלישית לזגורי אימפריה.

* האח הגדול VIP יחזור כאמור ב - 10.5 לקשת ובורסת השמות ממשיכה להיות רותחת. בין השמות אפשר למנות את: מושיק עפיה, איציק זוהר, הילה אלפרט, אריאנה מלמד (לשעבר עיתונאית מ - ynet), שיר אלמליח ועוד.

* ואם כבר האח הגדול, לפי דה מרקר, האם ערוץ 26 (הערוץ שישדר את עונת ה - VIP) ישדר ויסווג מגיל 18? והאם יהיה לו קוד סודי? מועצת הכבלים והלווין דנים על כך, בין היתר בשל אופיו ותכניו הלא רכים ומתאימים לילדים ונוער. כמו כן חושבים על יותר מדיליי של 2 דקות (מהשידור החי של ערוץ 26).

* בשל המבצע האחרון (מבצע צוק איתן, אם שכחתם) תעשיית הטלוויזיה קיבלה פגיעה קשה בהוצאותיה ורווחיה ולראייה חברת החדשות של ערוץ 2 נערכת להתייעלות ופיטורי עובדיה. לפי אתרי התעשייה, הזכייניות רשת וקשת הפסידו כ - 10 מיליון כל אחת, מה שעלול לגרום לחברה לקצץ מכספיה בכ - 5 מיליון שקל. אין מנוס אגב מהורדת תוכניות מסוימות...עונה שנייה של גולשי ספות, הפעם כמובן בגרסת ה - VIP, כי הרי אי אפשר להפיק חלילה עונות של ריאליטי או דוקו ריאליטי ללא השתתפות של סלבים (בדרגות שונות ומשונות) אבל עדיין. באמת אני תוהה ביני לבין עצמי, אם עוד כמה עשרות שנים, כאשר יחפרו בארכיון של הטלוויזיה המקומית, עוד יתבלבלו ויחשבו שאין אנשים אנונימיים, אין אנשים מוכרים, רק סלב או סלג או סלד. מי שמוכן לפתוח את סגור ליבו הוא כנראה לא ממש צריך להיות אדם פשוט מהישוב, רק פרסונה מחושבת שעלולה לספק את הסחורה. לא, זה כבר מזמן קפץ את הכריש אבל עושה רושם שזה ממש לא מעניין את אנשי התוכן השונים, הם ממשיכים בשלהם, לספק לצופה הממוצע סלב (או אדם שלא ממש מוכר) אבל נגיד שהוא ייקרא VIP, גם ככה לא ישימו לב.  

אבל בכל זאת, לקראת סוף חודש שעבר, עלתה עונת הסלב (או ה - VIP) של גולשי ספות. התוכנית עצמה כבר קיבלה כאמור עונה ראשונה של אנונימיים (שאני מודה שדגמתי רק כמה פרקים). תופעת גולשי ספות מוכרת לעולם, בו תיירים מחו"ל מתנחלים אצל אנשים זרים בבית שלהם לתקופות קצרות, וזה במקום להשכיר...עונה שנייה של אננדה. תעלה ב - 11.5 ב - NOT 3.

עונה רביעית ואחרונה של חשיפה לצפון. תעלה ב - 20.5 ב - NOT 3.

עונה 11 של פרויקט מסלול. תעלה ב - 13.5 ב - NOT 3.

עונה רביעית של חלומות מפלסטיק. ימים שני עד רביעי, החל מ - 4.5 ב - NOT בידור ישראלי.

עונות 2 - 1 של בבשר החי. מרתון כל הפרקים, החל מ - 30.5 ב - NOT Plus וב - NOT VOD.

עונה שנייה של התיקון. מרתון חלק 1 - החל מ - 2.5, מרתון חלק 2 - החל מ - 9.5 ב - NOT Plus.

עונה שלישית טיפול אונליין. תעלה ב - 6.5 ב - NOT Plus וב - NOT VOD.

הדוגמנית ואני. סדרה קומית של רשת קומדי סנטרל האמריקאית. ימים ראשון עד חמישי, החל מ - 10.5 ב - NOT קומדי סנטרל.

הצוות. סדרת דרמת מתח, שיתוף פעולה בין 5 רשתות אירופיות שונות. כל הפרקים יעלו החל מ - 6.5 ב - Xtra VOD.

בחר בי. סדרה קומית אוסטרלית. תעלה ב - 25.5 ב - NOT Plus.עונה חמישית של לואי. תעלה ב - 12.5 ב - Yes Oh.

עונה רביעית של גבר מי שנשאר אחרון. תעלה ב - 30.5 ב - Yes Comedy.

עונה שנייה של סיילם. תעלה ב - 20.5 ב - Yes Oh.

עונה שישית ואחרונה של שוות בקליבלנד. תעלה ב - 9.5 ב - Yes Comedy.

עונה שנייה ואחרונה של סירנות. תעלה ב - 7.5 ב - Yes Drama.

שומרי אוצרות. סדרת דרמה של רשת TNT. תעלה ב - 28.5 ב - Yes Action וב - Yes Binge שב - Yes VOD.

עמק האושר. סדרת דרמה בריטית של רשת BBC. תעלה ב - 10.5 ב - Yes Oh וב - Yes Binge שב - Yes VOD.

מאהבות. סדרת דרמה של רשת ABC. תעלה ב - 18.5 ב - Yes Drama וב - 14.5 ב - Yes Binge.

כיסא פנוי. מיני סדרה של רשת HBO ו - BBC. תעלה ב - 2.5 ב - Yes Oh וב - 1.5 ב - Yes Binge.

עיירה ללא מוצא. סדרת דרמה של רשת FOX שיצר מ. נייט שאמאלאן (במאי החוש השישי). תעלה ב - 24.5 ב - Yes Action וב - 15.5 ב - Yes VOD.

עונה שנייה של משפחה וצרות אחרות. תעלה ב - 31.5 ב - Yes Drama וב -...את הביקורת על הסדרה שנות ה - 80 (שיצרו שלום ומני אסייג) אפשר לראות כבר בפוסט שכתבתי בעבר בזמן שהעונה הראשונה של הסדרה עלתה. אפשר שהפוסט הנ"ל יכול ומסוגל לכתוב את עצמו לדעת, כי בכל זאת, מה אפשר לצפות מסדרה כה עדתית, סטריאוטיפית, לועגת לאחר ולהשונה, עילגת ומבקשת "לכבד" את השכונתיות של המזרחים, לתת להם פתחון פה, לדבר בשפתם בצורה הכי פשוטה שיש ולהיות הכי עממית שיש? וזה מבלי להיות מכליל חלילה. נו, אני חושב שאמרתי הכל על שנות ה - 80, משהו שרוב המבקרים די יישרו קו עם העניין ולא יבינו איך סדרה שכזאת מצליחה כנגד כל מה שנכתב עליה במהלך השנתיים האחרונות.

אבל אולי המבקרים טועים? הרי גם הם בני אדם, גם להם יש רגשות ותובנות, גם להם יש מין תבניות למה גם מצליח ומוצלח מבחינתם, מצליחים איכשהו להבדיל בין טפל לעיקר ולסנן את כל מה שאינו נחוץ. חוששני שבמקרה של שנות ה - 80 אין ממש קונצנזוס אחיד בין העוסקים בדבר, לבין הצופים ולבין כאלה שרואים את עצמם כמובילי טעם ודעת. רוצה להגיד, שנות ה - 80 תמשיך להתקיים בואקום טלוויזיוני מקביל...שהסדרה הקומית רון, המשודרת ב - Yes Comedy כבר שבוע רביעי (עד כה שודרו 5 פרקים) תהיה גדולה היא בטוחה תרצה להיות לואי, או תרגיע (של לארי דיוויד). אין ספק שהסדרה רון (של היוצר רון פלדמן שכתב, ביים ומשחק בתפקיד הראשי) לוקחת את ההשראה הכבירה שלה מהסדרה לואי (של הקומיקאי לואי סי.קיי). ההתבוננות מהצד, ההתרחשויות הרבות שמסביב, האטרקציות שהסדרה (הדי קצרה הזאת יש לומר) מצליחה להשיג בזמן שכזה ושרון עצמו אמור לקחת חלק בו באופן שלא יסדוק את העלילה הלעיתים מפוזרת (אך המתאימה) ממקדמת את הקומדיה הנ"ל במקום טוב באמצע. 

נראה שרון הוא אחד שלא לוקח בכביכול חלק מהנעשה מסביבו וכל הסיטואציות הנעשות בכל הפרקים הוא שם במקרה, זה נכון אגב בחלק מהמקרים. ניכר שהוא רק מסתכל על מה שקורה ואיכשהו אמור להתמזג עם הדמויות השונות שכל ישראלי יכול להזדהות. בין המקומות שביקר בהם אפשר למנות את הבנק, בית הספר התיכון בו למד (בכדי להשלים בגרויות), פיצוציה אקראית או מכון הכושר שבו התאמן. רוב המקרים נראה שהוא נקלע לאיזור גם מכורח הנסיבות אבל גם כי הוא באמת...אנחנו בעיצומו של תקופת החגים. נכון, חג הפסח כבר מאחורינו, אבל עד שיום העצמאות ה - 67 של ישראל לא תגיע ותסיים, האווירה טרם תפוג לה, וכמובן שאני מדבר על הטלוויזיה המקומית שמרגישה כמין עונת המלפפונים. נראה שפעמיים בשנה היא די משביתה את עצמה ומשדרת תכנים לא מעניינים מדי, לא אטרקטיביים במיוחד מהסיבה שאין צופים. אין קהל ולכן אין ממש מה לראות. אבל אל דאגה, הקיץ בפתח וזה אומר סדרות חדשות, עונות חדשות ותכנים חדשים. הנה כמה מהם ושוב, כל מה שכתוב לא אומר שיצליח לעלות בסופו של דבר, אבל העיקר הכוונה.

קשת:

עונת האח הגדול VIP, שתעלה לפי הפרסומים ב - 10.5 פלוס השמועות שפירסם היום רז שכניק מידיעות על כך שמני נפתלי (הלא הוא אב הבית לשעבר של הזוג נתניהו, הנתון בימים אלה במשפט כנגדם) מתכוון להיכנס לבית נווה אילן. נו, שיהיה.

שחקן זר. סדרה קומית שיצרו דוד ליפשיץ (תסריטאי ארץ נהדרת). עם יובל סמו, הילה סעדה, מוני מושונוב, מאור שוויצר ועוד.

מה עוד? עונה חדשה של מאסטר שף, אוטוטו...אוטוטו, שעשועון החדש של קשת (בהנחיית עפר שכטר) שהחל אתמול את פרק הפיילוט הנסיוני שלו לא ממש צלח בנתוני הרייטינג של למחרת (19.8 אחוז למי שהתעניין) וכנראה שזאת הבעיה של קשת לאחרונה. היא עושה ניסויים על הצופים. היא בכלל לא רואה אותם, היא משגרת פיילוטים בכך שהצופים הישראלים יראו מה הפעם הם עוללו ופניהם בכלל לחו"ל. מה הכוונה? קשת רוצה לגדול, היא לא רואה את עצמה כערוץ טלוויזיה ישראלי נטו, אלא משהו יותר ענק מזה ולראייה יש לה זרועות המוטמעים ממזמן בחו"ל, שמנסה למכור את היבול שלה לעולם. הפעם, זהו פסטיבל מיפ הדו שנתי שנפתח השבוע, כך שאין זה פלא שדווקא השבוע היא העלתה את אוטוטו.

בכלל, משהו מאוד לא טוב עובר על הזכיינית הזאת, שפעם שלטה ברייטינג ביד רמה, ידעה מה שהיא עושה, כל מה שהיא שיגרה לפריים טיים ערוץ 2 פשוט הצליח הרבה מעבר ליכולות. ניכר שהיא מסתכלת יותר ויותר לחו"ל, אז פלא שבארץ, מקום מחצבה היא לא מצליחה לחולל הצלחה שהיא יותר מסבירה. רק לציין את הצילו! אני לא יודע לבשל, מאסטר שף VIP והעונה השנייה של הכוכב הבא בכדי...* נראה שהראיון עם ארז אפרתי (מאבטח לשעבר של הרמטכ"ל אשכנזי), המאושם באונס צעירה שקיבל פתחון פה בפרק שעבר של עובדה, לא עבר בשתיקה. למעלה מ - 100 תלונות הגיעו לנציב פניות הציבור של הרשות השנייה. קשת בתגובה: "כל הדילמות הוצבו על השולחן". שיתוף פעולה בין הרשות לזכייניות (רשת וקשת) בכדי לייצר קוד אתי לשלב עברייני מין בטלוויזיה. 

* לפי אתר גלובס, האגרה של רשות השידור (שהייתה אמורה להיפסק בסוף חודש מרץ) תיפסק רק בסוף חודש יולי, למרות שיש הגורמים שטוענים שיש מצב ליותר מאוחר מכך.

* תוכניתו של גיא לרר הלא היא צינור לילה של ערוץ 10, מתכוננת להיות משודרת בשעה 10 וחצי (פריים טיים) ולא שידור חוזר ונוסף של ערב טוב. ערוץ 10 בתגובה: " הצלחת התוכנית העסקית מאפשרת לבצע את השינוי הזה, שישיג גם את המטרה של צמצום השידורים החוזרים בשעות הפריים טיים".  

*  השחקן גל אמיתי (משפחה טובה) ינחה את אמזונס של קשת.

* רשת אישרה עונה שנייה של סלבריישן עם צחי קומה.

* רשת FOX...נכון שעברו כמעט 24 שעות מאז דבר הידיעה על כך ששי ושני זכו בגמר המירוץ למיליון 4, ועדיין מתבקש לסכם את העונה הלא נגמרת הזאת. אז לכאורה זכייה נכונה ומתוקנת, רק שיש בעיה קטנטונת עם הגמר הנ"ל. קוראים להם אלה ווובה, הם אלו מבחינתי הזוכים הגדולים של העונה הזאת ולא אחרת. אבל לצערי הם לא הצליחו להגיע לגמר עצמו. שחושבים על זה, גם אם היו מצליחים להיות בגמר זוכים הם לא היו, חייבים להיות כנה עם עצמי, אבל היה נחמד לראות את הזוג הזה, שהוא כל מה שהחברה הישראלית אוהבת לטשטש ולא לראות ברצינות, מצליחים למרות כל הסיכויים ולמרות שהם יכולים להיקרא האנדרדוג השקוף.

ברשותכם אני אסכם את העונה ה - 4 ב - 7 הדגשים:

1. האורך, המריחות, הפרקים הלא נגמרים. פשוט אוזלת יד וזלזול משווע לצופים. המירוץ למיליון האמריקאי (המשודרת ברשת CBS) מקבלת רק 14 פרקים! ואילו אצלנו הם בלתי מסתיימת. אני מבין שרשת מאוד אוהבת את התוכנית, אני מבין שהיא גם מצליחה גם מבחינת הצופים אבל באמת, כמה אפשר? איך אפשר לראות פרקים שלמים שלא מפסיקים להימרח? פרק אחד כמעט...עונה שביעית, חלק 2 ואחרון של מד מן. תעלה ב - 6.4 ב - NOT Plus.

פשע אמריקאי. סדרת דרמה חדשה של רשת ABC שעלתה בחודש מרץ השנה. תעלה ב - 2.4 ב - NOT Plus.

עונה שביעית ואחרונה בהחלט של האחות ג'קי. תעלה ב - 29.4 ב - NOT Plus.

גומורה. סדרת דרמת פשע איטלקית של רשת סקיי איטליה. תעלה ב -
.4 ב - NOT Plus.

עונה שנייה של הזמנים הכי טובים. החל מ - 9.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT Plus.

עונה עשירית של אבא אמריקאי. החל מ - 2.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT קומדי סנטרל.

עונה שישית ואחרונה של גדולה מהחיים. תעלה ב - 12.4 ב - NOT 3.

עונות 2 - 1 של המוסקטרים, סדרת דרמה בריטית של רשת BBC1. עונה 1 תעלה ב - 1.4, ועונה 2 תעלה ב - 15.4 ב - NOT Xtra VOD.

ג'סטין ביבר - על הגריל. תעלה ב - 1.4 ב - NOT קומדי סנטרל.

עונה רביעית של מרוששות. החל מ - 26.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT קומדי סנטרל.עונה חמישית של משחקי הכס. תעלה ב - 13.4 ב - Yes Oh.

הסוכנת קרטר. ספין אוף של סוכני ש.י.ל.ד שעלתה בינואר האחרון ברשת ABC. תעלה ב - 2.4 ב - Yes Action.

קשר דם. סדרת דרמה של נטפליקס עם קייל צ'נדלר (אורות ליל שישי). תעלה ב - 30.4 ב - Yes Oh ותעלה ב - 2.4 ב - Yes Binge. 

עונה שלישית של הויקינגים. תעלה ב - 13.4 ב - Yes Oh.

הנעדר. סדרת דרמה של רשת Starz. תעלה ב - 26.4 ב - Yes Oh.

עונה שנייה של עמק הסיליקון. תעלה ב - 28.4 ב - Yes Oh.

עונה רביעית של Veep. תעלה ב - 28.4 ב - Yes Oh.

חלק שני של העונה הראשונה של הסדרה זרה. תעלה ב - 7.4 ב - Yes Drama.

חלק שני של העונה השלישית של נס רפואי. תעלה ב - 9.4 ב - Yes Binge.

עונה שנייה של נשיכה. תעלה ב -
.4 ב - Yes Binge.

נשות מצדה. מיני סדרה בת 4 פרקים של רשת CBS. החל מ - 4.4 (2 פרקים ברצף) ואילו 2 הפרקים הנותרים יעלו ב - 11.4 ב - Yes Drama. כל הפרקים יעלו כבר ב - 2.4 ב - Yes...איפה אתה חי, סדרה קומית חדשה שעלתה בערוץ 1 בחמישי האחרון, היא סדרה חביבה להפליא, אך שמרנית להחריד ולמרות הניסיון למצוא חן בעיניי הצופים יתר על המידה במתיקות שבה שהיא משרה, היא די נתקעת על הטיקט של: ליד. כמעט, עוד קצת והיא הייתה יכולה להיקרא הממתק החדש של ערוץ 1. בכלל, בשנה האחרונה ניכר שערוץ 1 החל להפיק סדרות מקור ישראליות (גם דרמה וקומדיה) והרי שזה כמובן צעד מבורך, גם אם היבול הוא לא המוצלח וקולע לטעמם של הרוב, העיקר שהוא נעשה.

איפה אתה חי, מתמקדת בחי שם טוב (רונן דוידוב) שחקן בפונטציה המסתיר את חלומו הגדול להפוך לשחקן בעתיד, הלומד בבית ספר למשחק (לפי הפרק הראשון זה נראה כקריצה לבית ספר למשחק של ניסן נתיב ז"ל) ובשאר הזמן שנותר עובד בעסק המשפחתי הבוכרי (צלם באירועים מסורתיים ביחד עם אביו ואחיו) האפור משהו, המרגיש כבזבוז ריק לשווא. למה בוכרי? כי היוצרים הם.. נכון, בוכרים, ולראייה מראים את המשפחה הבוכרית המסורתית, על שמרנותיה (שיוולד בן זכר, לא לצאת ארטיסט נזרקים לאוויר לא פעם) ועל הבחירה והזגזוג בין חיים מודרניים...פאודה (בערבית כאוס, אי סדר) סדרת דרמה / פעולה שעלתה בחודש שעבר ב - Yes Oh (השבוע תעלה הפרק החמישי) היא עוד אחת משרשרת החוליות ביצירות המדברות על הסכסוך הישראלי - פלסטיני. לא נראה (לפני ארבעת הפרקים שכבר הספיקו להיות משודרים) על שינוי מגמה דרסטי או על הצגת ראי אחר ושונה על פני סדרות או סרטים או על סרטי דוקו שנעשו בשנים האחרונות. אז בעצם מה מבדיל אותה? מייחד אותה ועלול להפוך אותה לסדרה שאפשר להתחבר (עד כמה שאפשר) כמתבקש. 

פאודה מספרת על יחידת מסתערבים התרה אחר רב מרצחים ישראלים, מחבל עם דם הידיים שחשבו שמת אך בעצם הוא חי והצליח לחמוק מידייה של שירותי הביטחון הישראלים. אך הסדרה אינה מסתפקת בדמויות הישראליות בשטחה הישראלי הריבוני, אשר עושה את עבודתו בתוך שטחי הרשות (או יהודה ושומרון אם תרצו) היא מראה גם את הצד השני, לרוב איך הנשים הפלסטיניות חיות עם העיסוק הפלילי, לא מוסרי ופוגעני שמצליח להשפיע רבות על המשך חייהן התקין.

את פאודה יצרו ליאור רז (שגם משחק בתפקיד הראשי) ואבי יששכרוף (כתב וואלה! לענייני הערבים) כך...עונה שנייה של גולשי ספות, והפעם עונת סלבס עם: יעל פוליאקוב ואחיה איתמר, אפרת גוש, אורי גוטליב, גאיה שליטא - כץ, אבי אטינגר, ירון ברובינסקי ומרסל מוסרי. ימים שלישי עד חמישי, החל מ - 31.3 ב - NOT 3.

עונה רביעית של זאב צעיר. תעלה ב - 13.3 ב - NOT 3.

עונה רביעית של חלומות מפלסטיק. ימים שני עד רביעי, החל מ -
.3 ב - NOT בידור ישראלי.

באטל קריק. סדרת דרמה חדשה שעלתה השבוע ברשת CBS שיצרו וינס גיליגן (יוצר שובר שורות) ודיוויד שור (יוצר האוס). תעלה ב - 14.3 ב - NOT Zone.

עונת NCIS - ניו אורלינס. תעלה ב - 28.3 ב - NOT Zone.

עונה שנייה של ברודצ'רץ'. תעלה ב - 18.3 (כל הפרקים) ב - Xtra VOD.

טרנספרנט. סדרת דרמה קומית שזכתה ב - 2 פרסי גלובוס הזהב האחרון. תעלה ב - 29.3 ב - NOT Flus.

עונה חמישית של הוואי חמש - אפס. תעלה ב - 14.3 ב - NOT Zone.

עונה שלישית של בית הקלפים. החל מ - 5.3 ב - NOT Flus, ימים חמישי עד שבת, כל הפרקים ברצף.

מתחתנים. סדרה קומית של...מהפכה

התקן חכם

שחוסך בדלק

נבדק והוכח

באונ' בן גוריון

עכשיו עם

התחייבות

אמיתית

לחיסכון

לחצו כאן

 
תקנון האתר / site terms   |  |  אתר מאמרים חדש: triger |  אתר עצומות חדש: petitions