מהפכה: התקן חכם, פרי פיתוח ישראלי חוסך דלק ברכב

נבדק והוכח במעבדת אוניברסיטת בן גוריון  לחצו כאן

הוסף פיד
X
כתובת הפיד    
הכנס כתובת URL מלאה כולל קידומת לדוגמא: http://www.yourrsswebsite.com/rssfeed
מקור הדף: http://www.tapuz.co.il/blog/rssBlog.asp?FolderName=entertainmet 

מהפכה

התקן חכם

שחוסך בדלק

נבדק והוכח

באונ' בן גוריון

עכשיו עם

התחייבות

אמיתית

לחיסכון

לחצו כאן

רוצה לקבל הודעה כשהדף מתעדכן? הזן מייל לקבלת התראה   קבל התראה       
X
לידיעתך,
שירות התראות לתוכן חדש, הוא הרבה יותר טוב מסתם הוספת דף למועדפים

ברגע שהתוכן בדף יתעדכן תקבל הודעה עם קישור לדף זה

הזן מייל כאן
      
לא תודה המשך להוספה למועדפים
כל מה שמבדר - תפוז בלוגים
Add To Favorite

25856

עונה שנייה של אננדה. תעלה ב - 11.5 ב - NOT 3.

עונה רביעית ואחרונה של חשיפה לצפון. תעלה ב - 13.5 ב - NOT 3.

עונה 11 של פרויקט מסלול. תעלה ב - 13.5 ב - NOT 3.

עונה רביעית של חלומות מפלסטיק. ימים שני עד רביעי, החל מ - 4.5 ב - NOT בידור ישראלי.

עונות 2 - 1 של בבשר החי. מרתון כל הפרקים, החל מ - 30.5 ב - NOT Flus וב - NOT VOD.

עונה שנייה של התיקון. מרתון חלק 1 - החל מ - 2.5, מרתון חלק 2 - החל מ - 9.5 ב - NOT Flus. 

עונה שלישית טיפול אונליין. תעלה ב - 6.5 ב - NOT Flus וב - NOT VOD.

הדוגמנית ואני. סדרה קומית של רשת קומדי סנטרל האמריקאית. ימים ראשון עד חמישי, החל מ - 10.5 ב - NOT קומדי סנטרל.

הצוות. סדרת דרמת מתח, שיתוף פעולה בין 5 רשתות אירופיות שונות. כל הפרקים יעלו החל מ - 6.5 ב - Xtra VOD.

בחר בי. סדרה קומית אוסטרלית. תעלה ב - 25.5 ב - NOT Flus. 


.


עונה חמישית של לואי. תעלה ב - 12.5 ב - Yes Oh.

עונה רביעית של גבר מי שנשאר אחרון. תעלה ב - 30.5 ב - Yes Comedy.

עונה שנייה של סיילם. תעלה ב - 20.5 ב - Yes Oh. 

עונה שישית ואחרונה של שוות בקליבלנד. תעלה ב - 9.5 ב - Yes Comedy. 

עונה שנייה ואחרונה של סירנות. תעלה ב - 7.5 ב -  Yes Drama.

עונה שלישית של היפה והחיה. תעלה ב - 22.5 ב - Yes VOD.

שומרי אוצרות. סדרת דרמה של רשת TNT. תעלה ב - 28.5 ב - Yes Action וב - Yes Binge שב - Yes VOD. 

עמק האושר. סדרת דרמה בריטית של רשת BBC. תעלה ב - 10.5 ב - Yes Oh וב - Yes Binge שב - Yes VOD. 

מאהבות. סדרת דרמה של רשת ABC. תעלה ב - 18.5 ב - Yes Drama וב - 14.5 ב - Yes Binge.

באקסטרום. סדרת דרמה קומית של רשת FOX. תעלה ב - 31.5 ב - Yes Action וב - Yes VOD. 

כיסא פנוי. מיני סדרה של רשת HBO ו - BBC. תעלה ב - 2.5 ב - Yes Oh  וב - 1.5 ב - Yes Binge. 

עיירה ללא...את הביקורת על הסדרה שנות ה - 80 (שיצרו שלום ומני אסייג) אפשר לראות כבר בפוסט שכתבתי בעבר בזמן שהעונה הראשונה של הסדרה עלתה. אפשר שהפוסט הנ"ל יכול ומסוגל לכתוב את עצמו לדעת, כי בכל זאת, מה אפשר לצפות מסדרה כה עדתית, סטריאוטיפית, לועגת לאחר ולהשונה, עילגת ומבקשת "לכבד" את השכונתיות של המזרחים, לתת להם פתחון פה, לדבר בשפתם בצורה הכי פשוטה שיש ולהיות הכי עממית שיש? וזה מבלי להיות מכליל חלילה. נו, אני חושב שאמרתי הכל על שנות ה - 80, משהו שרוב המבקרים די יישרו קו עם העניין ולא יבינו איך סדרה שכזאת מצליחה כנגד כל מה שנכתב עליה במהלך השנתיים האחרונות.

אבל אולי המבקרים טועים? הרי גם הם בני אדם, גם להם יש רגשות ותובנות, גם להם יש מין תבניות למה גם מצליח ומוצלח מבחינתם, מצליחים איכשהו להבדיל בין טפל לעיקר ולסנן את כל מה שאינו נחוץ. חוששני שבמקרה של שנות ה - 80 אין ממש קונצנזוס אחיד בין העוסקים בדבר, לבין הצופים ולבין כאלה שרואים את עצמם כמובילי טעם ודעת. רוצה להגיד, שנות ה - 80 תמשיך להתקיים בואקום טלוויזיוני מקביל...שהסדרה הקומית רון, המשודרת ב - Yes Comedy כבר שבוע רביעי (עד כה שודרו 5 פרקים) תהיה גדולה היא בטוחה תרצה להיות לואי, או תרגיע (של לארי דיוויד). אין ספק שהסדרה רון (של היוצר רון פלדמן שכתב, ביים ומשחק בתפקיד הראשי) לוקחת את ההשראה הכבירה שלה מהסדרה לואי (של הקומיקאי לואי סי.קיי). ההתבוננות מהצד, ההתרחשויות הרבות שמסביב, האטרקציות שהסדרה (הדי קצרה הזאת יש לומר) מצליחה להשיג בזמן שכזה ושרון עצמו אמור לקחת חלק בו באופן שלא יסדוק את העלילה הלעיתים מפוזרת (אך המתאימה) ממקדמת את הקומדיה הנ"ל במקום טוב באמצע. 

נראה שרון הוא אחד שלא לוקח בכביכול חלק מהנעשה מסביבו וכל הסיטואציות הנעשות בכל הפרקים הוא שם במקרה, זה נכון אגב בחלק מהמקרים. ניכר שהוא רק מסתכל על מה שקורה ואיכשהו אמור להתמזג עם הדמויות השונות שכל ישראלי יכול להזדהות. בין המקומות שביקר בהם אפשר למנות את הבנק, בית הספר התיכון בו למד (בכדי להשלים בגרויות), פיצוציה אקראית או מכון הכושר שבו התאמן. רוב המקרים נראה שהוא נקלע לאיזור גם מכורח הנסיבות אבל גם כי הוא באמת...אנחנו בעיצומו של תקופת החגים. נכון, חג הפסח כבר מאחורינו, אבל עד שיום העצמאות ה - 67 של ישראל לא תגיע ותסיים, האווירה טרם תפוג לה, וכמובן שאני מדבר על הטלוויזיה המקומית שמרגישה כמין עונת המלפפונים. נראה שפעמיים בשנה היא די משביתה את עצמה ומשדרת תכנים לא מעניינים מדי, לא אטרקטיביים במיוחד מהסיבה שאין צופים. אין קהל ולכן אין ממש מה לראות. אבל אל דאגה, הקיץ בפתח וזה אומר סדרות חדשות, עונות חדשות ותכנים חדשים. הנה כמה מהם ושוב, כל מה שכתוב לא אומר שיצליח לעלות בסופו של דבר, אבל העיקר הכוונה.

קשת:

עונת האח הגדול VIP, שתעלה לפי הפרסומים ב - 10.5 פלוס השמועות שפירסם היום רז שכניק מידיעות על כך שמני נפתלי (הלא הוא אב הבית לשעבר של הזוג נתניהו, הנתון בימים אלה במשפט כנגדם) מתכוון להיכנס לבית נווה אילן. נו, שיהיה.

שחקן זר. סדרה קומית שיצרו דוד ליפשיץ (תסריטאי ארץ נהדרת). עם יובל סמו, הילה סעדה, מוני מושונוב, מאור שוויצר ועוד.

מה עוד? עונה חדשה של מאסטר שף, אוטוטו...אוטוטו, שעשועון החדש של קשת (בהנחיית עפר שכטר) שהחל אתמול את פרק הפיילוט הנסיוני שלו לא ממש צלח בנתוני הרייטינג של למחרת (19.8 אחוז למי שהתעניין) וכנראה שזאת הבעיה של קשת לאחרונה. היא עושה ניסויים על הצופים. היא בכלל לא רואה אותם, היא משגרת פיילוטים בכך שהצופים הישראלים יראו מה הפעם הם עוללו ופניהם בכלל לחו"ל. מה הכוונה? קשת רוצה לגדול, היא לא רואה את עצמה כערוץ טלוויזיה ישראלי נטו, אלא משהו יותר ענק מזה ולראייה יש לה זרועות המוטמעים ממזמן בחו"ל, שמנסה למכור את היבול שלה לעולם. הפעם, זהו פסטיבל מיפ הדו שנתי שנפתח השבוע, כך שאין זה פלא שדווקא השבוע היא העלתה את אוטוטו.

בכלל, משהו מאוד לא טוב עובר על הזכיינית הזאת, שפעם שלטה ברייטינג ביד רמה, ידעה מה שהיא עושה, כל מה שהיא שיגרה לפריים טיים ערוץ 2 פשוט הצליח הרבה מעבר ליכולות. ניכר שהיא מסתכלת יותר ויותר לחו"ל, אז פלא שבארץ, מקום מחצבה היא לא מצליחה לחולל הצלחה שהיא יותר מסבירה. רק לציין את הצילו! אני לא יודע לבשל, מאסטר שף VIP והעונה השנייה של הכוכב הבא בכדי...* נראה שהראיון עם ארז אפרתי (מאבטח לשעבר של הרמטכ"ל אשכנזי), המאושם באונס צעירה שקיבל פתחון פה בפרק שעבר של עובדה, לא עבר בשתיקה. למעלה מ - 100 תלונות הגיעו לנציב פניות הציבור של הרשות השנייה. קשת בתגובה: "כל הדילמות הוצבו על השולחן". שיתוף פעולה בין הרשות לזכייניות (רשת וקשת) בכדי לייצר קוד אתי לשלב עברייני מין בטלוויזיה. 

* לפי אתר גלובס, האגרה של רשות השידור (שהייתה אמורה להיפסק בסוף חודש מרץ) תיפסק רק בסוף חודש יולי, למרות שיש הגורמים שטוענים שיש מצב ליותר מאוחר מכך.

* תוכניתו של גיא לרר הלא היא צינור לילה של ערוץ 10, מתכוננת להיות משודרת בשעה 10 וחצי (פריים טיים) ולא שידור חוזר ונוסף של ערב טוב. ערוץ 10 בתגובה: " הצלחת התוכנית העסקית מאפשרת לבצע את השינוי הזה, שישיג גם את המטרה של צמצום השידורים החוזרים בשעות הפריים טיים".  

*  השחקן גל אמיתי (משפחה טובה) ינחה את אמזונס של קשת.

* רשת אישרה עונה שנייה של סלבריישן עם צחי קומה.

* רשת FOX...נכון שעברו כמעט 24 שעות מאז דבר הידיעה על כך ששי ושני זכו בגמר המירוץ למיליון 4, ועדיין מתבקש לסכם את העונה הלא נגמרת הזאת. אז לכאורה זכייה נכונה ומתוקנת, רק שיש בעיה קטנטונת עם הגמר הנ"ל. קוראים להם אלה ווובה, הם אלו מבחינתי הזוכים הגדולים של העונה הזאת ולא אחרת. אבל לצערי הם לא הצליחו להגיע לגמר עצמו. שחושבים על זה, גם אם היו מצליחים להיות בגמר זוכים הם לא היו, חייבים להיות כנה עם עצמי, אבל היה נחמד לראות את הזוג הזה, שהוא כל מה שהחברה הישראלית אוהבת לטשטש ולא לראות ברצינות, מצליחים למרות כל הסיכויים ולמרות שהם יכולים להיקרא האנדרדוג השקוף.

ברשותכם אני אסכם את העונה ה - 4 ב - 7 הדגשים:

1. האורך, המריחות, הפרקים הלא נגמרים. פשוט אוזלת יד וזלזול משווע לצופים. המירוץ למיליון האמריקאי (המשודרת ברשת CBS) מקבלת רק 14 פרקים! ואילו אצלנו הם בלתי מסתיימת. אני מבין שרשת מאוד אוהבת את התוכנית, אני מבין שהיא גם מצליחה גם מבחינת הצופים אבל באמת, כמה אפשר? איך אפשר לראות פרקים שלמים שלא מפסיקים להימרח? פרק אחד כמעט...עונה שביעית, חלק 2 ואחרון של מד מן. תעלה ב - 6.4 ב - NOT Flus.

פשע אמריקאי. סדרת דרמה חדשה של רשת ABC שעלתה בחודש מרץ השנה. תעלה ב - 2.4 ב - NOT Plus.

עונה שביעית ואחרונה בהחלט של האחות ג'קי. תעלה ב - 29.4 ב - NOT Flus.

גומורה. סדרת דרמת פשע איטלקית של רשת סקיי איטליה. תעלה ב -
.4 ב - NOT Flus.  

עונה שנייה של הזמנים הכי טובים. החל מ - 9.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT Flus.

עונה עשירית של אבא אמריקאי. החל מ - 2.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT קומדי סנטרל.

עונה שישית ואחרונה של גדולה מהחיים. תעלה ב - 12.4 ב - NOT 3.

עונות 2 - 1 של המוסקטרים, סדרת דרמה בריטית של רשת BBC1. עונה 1 תעלה ב - 1.4, ועונה 2 תעלה ב - 15.4 ב - NOT Xtra VOD.  

ג'סטין ביבר - על הגריל. תעלה ב - 1.4 ב - NOT קומדי סנטרל.

עונה רביעית של מרוששות. החל מ - 26.4, ימים ראשון עד חמישי ב - NOT קומדי סנטרל. 

 עונה חמישית של משחקי הכס. תעלה ב - 13.4 ב - Yes Oh.

הסוכנת קרטר. ספין אוף של סוכני ש.י.ל.ד שעלתה בינואר האחרון ברשת ABC. תעלה ב - 2.4 ב - Yes Action.

קשר דם. סדרת דרמה של נטפליקס עם קייל צ'נדלר (אורות ליל שישי). תעלה ב - 30.4 ב - Yes Oh ותעלה ב - 2.4 ב - Yes Binge. 

עונה שלישית של הויקינגים. תעלה ב - 13.4 ב - Yes Oh.

הנעדר. סדרת דרמה של רשת Starz. תעלה ב - 26.4 ב - Yes Oh.

עונה שנייה של עמק הסיליקון. תעלה ב - 28.4 ב - Yes Oh.

עונה רביעית של Veep. תעלה ב - 28.4 ב - Yes Oh.

חלק שני של העונה הראשונה של הסדרה זרה. תעלה ב - 7.4 ב - Yes Drama.

חלק שני של העונה השלישית של נס רפואי. תעלה ב - 9.4 ב - Yes Binge.

עונה שנייה של נשיכה. תעלה ב -
.4 ב - Yes Binge.

נשות מצדה. מיני סדרה בת 4 פרקים של רשת CBS. החל מ - 4.4 (2 פרקים ברצף) ואילו 2 הפרקים הנותרים יעלו ב - 11.4 ב - Yes Drama. כל הפרקים יעלו כבר ב - 2.4 ב - Yes...איפה אתה חי, סדרה קומית חדשה שעלתה בערוץ 1 בחמישי האחרון, היא סדרה חביבה להפליא, אך שמרנית להחריד ולמרות הניסיון למצוא חן בעיניי הצופים יתר על המידה במתיקות שבה שהיא משרה, היא די נתקעת על הטיקט של: ליד. כמעט, עוד קצת והיא הייתה יכולה להיקרא הממתק החדש של ערוץ 1. בכלל, בשנה האחרונה ניכר שערוץ 1 החל להפיק סדרות מקור ישראליות (גם דרמה וקומדיה) והרי שזה כמובן צעד מבורך, גם אם היבול הוא לא המוצלח וקולע לטעמם של הרוב, העיקר שהוא נעשה.

איפה אתה חי, מתמקדת בחי שם טוב (רונן דוידוב) שחקן בפונטציה המסתיר את חלומו הגדול להפוך לשחקן בעתיד, הלומד בבית ספר למשחק (לפי הפרק הראשון זה נראה כקריצה לבית ספר למשחק של ניסן נתיב ז"ל) ובשאר הזמן שנותר עובד בעסק המשפחתי הבוכרי (צלם באירועים מסורתיים ביחד עם אביו ואחיו) האפור משהו, המרגיש כבזבוז ריק לשווא. למה בוכרי? כי היוצרים הם.. נכון, בוכרים, ולראייה מראים את המשפחה הבוכרית המסורתית, על שמרנותיה (שיוולד בן זכר, לא לצאת ארטיסט נזרקים לאוויר לא פעם) ועל הבחירה והזגזוג בין חיים מודרניים...פאודה (בערבית כאוס, אי סדר) סדרת דרמה / פעולה שעלתה בחודש שעבר ב - Yes Oh (השבוע תעלה הפרק החמישי) היא עוד אחת משרשרת החוליות ביצירות המדברות על הסכסוך הישראלי - פלסטיני. לא נראה (לפני ארבעת הפרקים שכבר הספיקו להיות משודרים) על שינוי מגמה דרסטי או על הצגת ראי אחר ושונה על פני סדרות או סרטים או על סרטי דוקו שנעשו בשנים האחרונות. אז בעצם מה מבדיל אותה? מייחד אותה ועלול להפוך אותה לסדרה שאפשר להתחבר (עד כמה שאפשר) כמתבקש. 

פאודה מספרת על יחידת מסתערבים התרה אחר רב מרצחים ישראלים, מחבל עם דם הידיים שחשבו שמת אך בעצם הוא חי והצליח לחמוק מידייה של שירותי הביטחון הישראלים. אך הסדרה אינה מסתפקת בדמויות הישראליות בשטחה הישראלי הריבוני, אשר עושה את עבודתו בתוך שטחי הרשות (או יהודה ושומרון אם תרצו) היא מראה גם את הצד השני, לרוב איך הנשים הפלסטיניות חיות עם העיסוק הפלילי, לא מוסרי ופוגעני שמצליח להשפיע רבות על המשך חייהן התקין.

את פאודה יצרו ליאור רז (שגם משחק בתפקיד הראשי) ואבי יששכרוף (כתב וואלה! לענייני הערבים) כך...עונה שנייה של גולשי ספות, והפעם עונת סלבס עם: יעל פוליאקוב ואחיה איתמר, אפרת גוש, אורי גוטליב, גאיה שליטא - כץ, אבי אטינגר, ירון ברובינסקי ומרסל מוסרי. ימים שלישי עד חמישי, החל מ - 31.3 ב - NOT 3.

עונה רביעית של זאב צעיר. תעלה ב - 13.3 ב - NOT 3.

עונה רביעית של חלומות מפלסטיק. ימים שני עד רביעי, החל מ -
.3 ב - NOT בידור ישראלי.

באטל קריק. סדרת דרמה חדשה שעלתה השבוע ברשת CBS שיצרו וינס גיליגן (יוצר שובר שורות) ודיוויד שור (יוצר האוס). תעלה ב - 14.3 ב - NOT Zone.

עונת NCIS - ניו אורלינס. תעלה ב - 28.3 ב - NOT Zone.

עונה שנייה של ברודצ'רץ'. תעלה ב - 18.3 (כל הפרקים) ב - Xtra VOD.

טרנספרנט. סדרת דרמה קומית שזכתה ב - 2 פרסי גלובוס הזהב האחרון. תעלה ב - 29.3 ב - NOT Flus.

עונה חמישית של הוואי חמש - אפס. תעלה ב - 14.3 ב - NOT Zone.

עונה שלישית של בית הקלפים. החל מ - 5.3 ב - NOT Flus, ימים חמישי עד שבת, כל הפרקים ברצף.

מתחתנים. סדרה קומית של...* לפי דיווחים לא מאומתים ולא סופיים, עונת ה - VIP השנייה של האח הגדול תעלה ב - 10.5. בין השמות שנזרקו לחלל אפשר למצוא את: אופירה אסייג, יהודה גליק, איציק זוהר, העיתונאי החרדי יקי אדמקר ועוד. כאמור אני אמשיך לעקוב.

* ואילו עונת הישרדות של רשת גם נכנסה לפעולה וגם היא מעוניינת בעונת VIP. האם זאת תהיה עונת VIP מלאה כמו בעונה האחרונה או לחילופין תהיה מעורבת לא ברור אבל שוב, בורסת השמות לפי מאקו סלבס אפשר למצוא בין היתר את השמות: מאיה בוסקילה, לי לוי, רפי רשף, ג'פרי ישי, ירון אילן, פאר טסי, שיר אלמליח, מיכל הקטנה (מיכל ויצמן) ורינת גבאי. עוד שם שוואלה! סלבס פירסמו הוא המעושר (בעונה השלישית) פיליפ וזנה. כאמור אני מניח שרוב השמות הללו לא ישתתפו אבל תמיד שיש עונות VIP של ריאליטי (בטח ובטח בתוכניות עתירות רייטינג) בורסת השמות לא מפסיקה, כך שניאלץ להמתין בכדי לראות מי בסוף כן ייסע.

* טום באום (המירוץ למיליון) ישתתף בעונה השנייה של חברות (הסיטקום של ליטל שוורץ) של ערוץ 10.

* קשת אישרה עונה שלישית של הכוכב הבא...בסופו של דבר הייתה הפתעה. זאת אומרת לא הפתעה גדולה ולא בלתי צפויה אבל עדיין, הידיעה שבירדמן תזכה באוסקר לסרט הטוב ביותר היא לא דבר שאפשר היה לחזות במאה אחוז. אם בשנים האחרונות המנבאים של האוסקר היו יודעים פחות או יותר מי יזכה בסרט הטוב ביותר הרי שהשנה הפעם לשם שינוי זה היה מירוץ צמוד, לפרס הסרט הטוב ביותר היו 2 מתמודדים שהם בירדמן והתבגרות. אם בקטגוריית השחקנית הראשית, שחקן משנה ושחקנית משנה היו מי יזכה (וזה בהחלט מה שקרה לבסוף) גם לפרס השחקן הראשי הטוב ביותר הייתה תחרות קשה בין אדי רדמיין למייקל קיטון.

רדמיין שזכה לבסוף (ובצדק אגב) לפרס האוסקר גילם את דמותו של הפיזיקאי הבריטי החולה במחלת ה - ALS סטיבן הוקינג זכה מול מייקל קיטון שגילם את דמותו של שחקן מהורהר ומתוסכל בבירדמן שמנסה לעשות את הקאמבק של חייו וכל זאת במלל של ציניות ולצחוק על חשבונו בקריירה ההיא (במציאות קיטון כיכב בשני סרטי באטמן של טים ברטון) והסרט מזכיר במעט את דמות העל טבעי שגילם בבאטמן ההוא.

ומה עם איה? הסרט הישראלי שזכה להיות מועמד בקטגוריית הסרט...יום לפני האוסקרים, יש את הראזי, לקטגרויות השונות לסרטים הגרועים של שנת 2014. השנה זכה סרט לא ממש מוכר, אבל מי שמשחק בו בתפקיד הראשי הוא נער הפוסטר של אמריקה בשנות ה - 80, הלא הוא קירק קמרון. קמרון שיחק בעבר בסדרה להתבגר ולהתגבר שהפכה אותו לסלב מהשורה הראשונה וגם לאליל נעורים שזכה להערצה חסרת תקדים. רק שבשנים האחרונות קמרון זכה בתשובה (בנצרות) נעשה מיסיונר ומסריו נהפכו לאדוקים יותר ולהוליווד הוא הפך לסוג של ליצן ולעג. לא פלא שלבסוף הוא עשה סרט נוצרי נישתי וזכה בו בראזי לסרט הגרוע. ככה זה, פעם אתה הסלב החמוד והאהוב ופעם אתה ההוא, שפעם התפרסם ועכשיו הופך להיות מוקצה ולא רצוי.

אז הנה הזוכים לראזי 2014:

הסרט הגרוע ביותר: Saving Christmas.

שחקן ראשי הגרוע ביותר: קירק קמרון - Saving Christmas.

שחקנית ראשית הגרועה ביותר: קמרון דיאז - סקס טייפ והאישה האחרת.

שחקן משנה הגרוע ביותר: קלסי גראמר - הבלתי נשכחים 3, רובוטריקים 4, לחשוב כמו גבר גם ו - Legends of Oz: Dorothy's...כל העונות של דמג'ז. סדרת בדרמה / מתח עם גלן קלוז. תעלה ב - 26.3 בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD.

כל העונות של רשימת לקוחות. סדרת דרמה עם ג'ניפר לאט יואיט. תעלה ב - 5.3 בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD. 

מלפפון. סדרה קומית של צ'אנל 4 הבריטית. תעלה ב - 19.3 בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD.

בננה. סדרה דרמה קומית בריטית של E4. תעלה ב - 19.3 בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD.

כל העונות של Veep. תעלה ב - 12.3 בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD.

גארפנקל ואוטוס. סדרה קומית מוזיקלית של ערוץ IFC. תעלה בקטגוריית Yes Binge ב - Yes VOD.

מרתון כל העונות של איש משפחה. החל מ - 2.3 מיום שני ועד יום שישי ב - Yes Comedy.

רון. סדרה קומית ישראלית מקורית חדשה. רון פלדמן (האנונימי) יצר, כתב וביים את הסדרה הנ"ל. תעלה ב - 29.3 ב - Yes Comedy.

חמוץ מתוק (באנגלית Fresh off the Boat). סדרה קומית של רשת ABC שעלתה בתחילחת חודש פברואר 2015. תעלה ב - 16.3 ב - Yes...הזוכים בפרס האקדמיה לטלוויזיה הוכרזו היום בתל אביב, ונראה כמעט שוויון. הפרלמנט של קשת עם 5 זכיות, ואילו איש חשוב מאוד של NOT עם 4 זכיות. לראשונה תוכניתו של גיא פינס לא זכה בפרס (מאז שהאקדמיה לטלוויזיה קיימת משנת 2003) וגם ארץ נהדרת נשארה ללא הפרס. והרי בלי סקנדלים אי אפשר.

התוכניות ברוורס, אומרים שהיה פה, התוכנית של אורלי וגיא, 6 אמהות ובייבי בום. המכנה המשותף? המפיקים של התוכניות הללו, החליטו להחרים את הטקס רק בגלל שלטענתם הקטגוריות לא מתאימות לתוכניות.

פרס מפעל חיים ניתן לנורית קידר, שעבדה בעבר בקשת וברשת החדשות CNN. בין סרטיה הדוקומנטריים אפשר למנות את: אחת בודדת, חלום לבנון ומבוזבזים.

אז הנה הזוכים בפרס האקדמיה לשנת 2014:

דרמה יומית הטוב ביותר: זגורי אימפריה.

מיני סדרה / סדרת דרמה הטובה ביותר: איש חשוב מאוד.

סדרה קומית הטובה ביותר: הפרלמנט.

שחקן הטוב ביותר בסדרת...דבר אחד אולי אפילו להחמיא לחשודה, סדרת דרמה המתח החדשה של ערוץ 10. עצם זה שהיא נמצאת, שהיא קיימת. במקרה הקודם של ערוץ 10 עם סדרת מתח הייתה עם אחת - אפס - אפס. אבל זאת נחלת העבר, עתה עם חשודה (שיכולה להיקרא גם מיני סדרה) שלקוחה מתוך סרט קולנוע שניקרא התאבדות שביים בני פרדמן, היא ניסיון יפה ומעניין שכשל. יותר מאשר שחשודה רצתה להראות טלוויזיה אחרת מעט עם תעוזה, לבסוף מצאה את עצמה שידה לא על העליונה.

חשודה מספרת על עורכת הדין דפנה צור (מלי לוי) שלצערי מוכיחה שהיא לא שחקנית והתפקיד הנ"ל די גדול עליה, מוצאת את עצמה חשודה.. ובכן ברצח בעלה. הסדרה עצמה מציגה גם את המאורע, גם את העלילה הקודמת לרצח ומה שקרה עם צור אחרי שנעצרה ונחקרה. רוצה להגיד שהסדרה מראה את הנעשה 12 שעות לפני הרצח ומתקדמת אחורה וקדימה לפי הנעשה בשטח. לא דבר שהצופה הממוצע טרם צפה, אבל לסדרה עצמה זה מעט מועיל, לא בטוח שזה עוזר בסופו של דבר.

ועוד דבר שאפשר למצוא כמשהו חיובי בחשודה שהוא מצטיינת בו הוא הצילום. הצילום נראה כלא טלוויזיוני בעליל (וכאמור לא...כבר הרבה זמן לא ראיתי תוכנית סאטירה כה לא מצחיקה. אה, בעצם כן ראיתי, ארץ נהדרת. אבל לא, הפעם אני רוצה לדבר על הכל שפיט, תוכנית הסאטירה החדשה של ערוץ 1, שעלתה בחמישי האחרון בערוץ. אם היהודים באים שהסתיימה לא מזמן, שעשתה רעש גדול וסווגה כתוכנית מצד השמאלי של המפה הפוליטית, הרי שהכל שפיט היא מהצד הימני של המפה. אבל בעוד היהודים באים הייתה מעולה, גם מבחינת רעיונית, המסרים, הצילום והתסריט הכל שפיט כשלה כבר על פרק הפתיחה, פעם אחר פעם בכל הקטגוריות המתבקשות של סאטירה חדה ופוגענית, כמו שסאטירה חייבת וצריכה. אה, ומיותר לציין שלא הייתה מצחיקה או לחילופין חידשה או אמרה משהו באמת מעניין.

הכל שפיט אולי רוצה להיות בליגה של הגדולים, כבר על ההתחלה אבל לפי הפרק הראשון הרי שזה מעט יומרני וגבוה מדי, תמיד אפשר להתחיל בקטנה ואז משם לפרוח, אף אחד לא יגיד על כך משהו כנגד, כי בכל זאת, הכל שפיט היא תוכנית חדשה שרק רוצה להתפתח להמשך, אבל ברור שאם הם ימשיכו עם אותו קו שגוי שבו פתחו הרי שהם הפסידו בכל המערכה.  

הכל שפיט דווקא פתחה עם...מהפכה

התקן חכם

שחוסך בדלק

נבדק והוכח

באונ' בן גוריון

עכשיו עם

התחייבות

אמיתית

לחיסכון

לחצו כאן

 
תקנון האתר / site terms   |  |  אתר מאמרים חדש: triger |  אתר עצומות חדש: petitions